Yoo Ninja!

Yoo Ninja! 1.1

Głową w dół w rytmie piszczałki

Zalety

  • Walka z grawitacją
  • Charyzmatyczny bohater

Wady

  • Źle dobrana muzyka

Bardzo dobry
8

Yoo Ninja! to darmowa platformówka, w której wcielasz się w wojownika ninja o nadzwyczajnych możliwościach. Musisz unikać gwiazdek ninja latających po całym ekranie. Jeśli masz ochotę przetestować swój refleks i sprawność palców, pobierz Yoo Ninja!.

W Yoo Ninja! nie możesz skakać jak to bywa w większości gier platformowych. Masz jednak możliwość biegania po ścianach i to jest największym smaczkiem w grze. Nie jest to łatwe, zwłaszcza na początku, jednak kiedy nauczysz się kontrolować grawitację, stanie się to dla Ciebie zupełnie naturalne.

W miarę upływu czasu gra staje się coraz przyjemniejsza. Jest szybciej i niebezpieczniej, co wymaga coraz większej precyzji wykonywania ruchów. Z zaliczeniem kolejnych punktów checkpoint wiąże się konieczność zebrania przedmiotów, a trasa najeżona jest przeszkodami.

Yoo Ninja! to darmowa platformówka, w której przez większą część czasu biegasz do góry nogami. To bardzo fajna gra na Android. Jedyne co może się nie podobać to ścieżka dźwiękowa odgrywana na piszczałce, odpowiednia raczej dla restauracji serwującej dania orientalne.

Opinie użytkowników o Yoo Ninja!

  • według Anonymous

    Yoo Ninja.
    Gra świetna polecam ją każdemu i nie wiem czemu wadą jest źle dobrana muzyka skoro ona jest świetna ;...   Więcej